Tworząc strony WWW sadzisz dawne odmiany jabłoni

2022-09-28
Najłatwiejszy w obsłudze kreator stron www Najszybsza.pl dołączył do ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew owocowych dawnych odmian. Każda osoba, która kupi plan PRO korzystając ze specjalnego kodu promocyjnego otrzyma 10% zniżki, a twórcy kreatora ufundują jedną sadzonkę jabłoni dawnej odmiany. Drzewo będzie posadzone w miejscu publicznym w ramach programu FruitPrint.pl.

Najłatwiejszy w obsłudze kreator stron www Najszybsza.pl dołączył do ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew owocowych dawnych odmian. Każda osoba, która kupi plan PRO korzystając ze specjalnego kodu promocyjnego SADZIMY-2022-FPNA otrzyma 10% zniżki, a twórcy kreatora ufundują jedną sadzonkę jabłoni dawnej odmiany. Drzewo będzie posadzone w miejscu publicznym w ramach programu FruitPrint.pl.

„Z dużym entuzjazmem wspieramy akcję sadzenia drzew owocowych starych odmian prowadzoną przez FruitPrint.pl. Cieszę się, że dzięki klientom Najszybsza.pl powstanie sad rozproszony po terenie całej Polski: w parkach, szkołach, przedszkolach, na osiedlach. Zdecydowaliśmy się na dołączenie do tego wyjątkowego programu również dlatego, iż prowadząc nasz biznes, zwracamy uwagę na małe obciążanie naszej planety. Staramy się zostawiać jak najmniejszy ślad środowiskowy, a dzięki współpracy z FruitPrint zostawimy dobry ślad – ślad owocowy. Światowy Dzień Jabłka jest idealnym momentem na wsparcie tej cennej inicjatywy.” - mówi Joanna Saternus, dyrektor zarządzająca Najszybsza.pl

„Mimo, że program FruitPrint.pl ruszył niedawno, spotykamy się z bardzo pozytywnym odzewem. Pozyskaliśmy atrakcyjne miejsca publiczne do nasadzeń. Kolejnym krokiem naszych działań jest współpraca z ambasadorami FruitPrint.pl . Są to wizjonerskie firmy, dla których długofalowa dbałość o środowisko jest elementem strategii. Cieszę się, że Najszybsza.pl sadzi drzewa razem z nami! Partnerstwo z FruitPrint.pl daje organizacjom realne korzyści, w szczególności wzmocnienie pozytywnego wizerunku w oczach klientów i pracowników. Wokół sadzenia drzew organizujemy firmowe eventy, które są świetna okazją do budowania zespołów oraz prowadzenia działań wellbeingowych. Pracownicy firm – jak my wszyscy - żyją dziś pod dużą presją psychiczną. Kontakt z przyrodą, prowadzone przez nas zajęcia z mindfulness oraz uczestnictwo w wartościowej akcji stanowią cenne antidotum na codzienne wyzwania. Nasz projekt ma charakter odnawialny – ambasador FruitPrint.pl sadząc z nami drzewa owocowe tak naprawdę otwiera możliwości do kolejnych projektów, bo przecież dawne odmiany jabłoni czy grusz będą dawały świetnej jakości owoce nawet przez 100 kolejnych lat.” mówi Igor Bokun, lider i pomysłodawca FruitPrint.pl.

Szczegóły promocji: https://najszybsza.pl/sadzimy

https://fruitprint.pl/

tło liście

Przywracamy rolę roślin wieloletnich, jako bardziej zrównoważonego źródła jedzenia.

Polityka prywatności © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis zrobiony w Najszybsza.pl